Familienieuws


Vic Himbrecht

Broertje van Louise (Beertjesklas) geboren op 9 september 2016

Rémi Versavel

Broertje van Leon (K3A) en Juliette (K2B) geboren op 27 augustus 2016

Flore Blancquaert

Dochtertje van Juf. Anneleen Messiaen (ambulante leerkracht) en zusje van Tobe (L1B - Ark 12) en Warre (K3B) geboren op 31 juli 2016

Letty Vergote

Zusje van Fenna (KPA) geboren op 19 juni 2016

Tilo Deceuninck

Broertje van Oona (K2A) geboren op 31 mei 2016

Wietse Vandewalle

Broertje van Pepijn (Beertjesklas) geboren op 18 april 2016

Cas Dedeurwaerdere

Broertje van Nils (KPA) geboren op 2 april 2016

Jayden Barbary

broertje van Jorden (K3A) en Liana (L3A, ARK12) geboren op 29 maart 2016

Signe Nuytten

zusje van Stieg (Konijntjesklas) geboren op 9 maart 2016

Louise Keirsebilck

Zusje van Charles (K1B) geboren op 9 januari 2016

Finn Cuyt

Broertje van Daan (K3B) en Imke (K1A) geboren op 5 februari 2016

Jos Neyrinck

Broertje van Susie (K3A) en Fons (KPA) geboren op 1 februari 2016

Alexandra Dudek

Zusje van Jakub (K2A) en Bartlomiej (L1B - ARK 12) geboren op 29 oktober 2015

Julien Renard

Broertje van Isaac (K2B) geboren op 28 oktober 2015

Elise Vancompenolle

Zusje van Chelsey (K3B) en Yaro (L1B - ARK12) geboren op 24 september 2015

Aricia Vande Moortel

Zusje van Ilany  (K2B) en Niké Vandecasteele (L1B, ARK 12) geboren op 17 oktober 2015

Cézar en Alice Lefere

Broertje en zusje van Mable Lefere (K3A) geboren op 5 oktober 2015

Marsel Chielens – Vandeputte

Broertje van Mable Lefere (K3A) geboren op 30 juli 2015

Ynse Vromant

Kleinzoon van mevr. Bernadette Delaere (gymleerkracht lager) geboren op 22 september 2015

Joren Traen

Broertje van Nona (Schaapjesklas) geboren op 15 augustus 2015

Clara Vervenne

Oma van juf Lieselotte Cloet (zorgcoördinator en bewegingsopvoeding kleuter) 04-02-1940 -- 25-03-2018

Irene Verhaverbeke

overgrootmoeder van Sander (L4) en Rube (L1) Callewaert 31-01-1931 -- 17-02-2018

Suzanna Coudenys

Overgrootmoeder van Elena (L1) en Jules (bijtjesklas) Depaepe 27-06-1923 -- 14-02-2018

Raymonde Butaye

Overgrootmoeder van Chase (L2) en Mitch (bijtjesklas) Suffys en Emiel (L5), Jean (L2) en Rémi (Bijtjesklas) Dermaut 18-01-1922 -- 20-01-2018

Jeanine Willems

Schoonmoeder van Juf Marleen Dujardin 27-09-1937 -- 04-01-2018

Frederik Depaepe

Papa van Elena (L1) en Jules (schaapjesklas)                               15-10-1980 -- 15-12-2017

Wouter Schelstraete

Oom van Leonie (L2) en Florian (schaapjesklas) Desloover 29-09-1976 -- 02-11-2017

Yvette Cocquyt

Oma van Elias Roose (L4) 08-07-1944 -- 26-07-2017

Erik Van Daele

Opa van Jasper Steyaert (L4) 16-07-1944 -- 03-04-2017

Jozef Houthoofd

Opa van Laura (konijntjesklas), Mathias en Sarah (beertjesklas) Houthoofd 26-02-1935 -- 15-03-2017

Zuster Godelieve Moyaert

Ere-directeur van Arkorum 06 03-03-1923 -- 08-01-2017

Anne-Marie Decat

Oma van Elias Roose (L4) 22-07-1953 -- 10-12-2016

Willy Lefere

Papa van Juf. Andel Lefere (leerkracht 2de leerjaar - zorgcoördinator) 01-06-1938 -- 10-11-2016

Geert Brabant

Zoon van Joseph Brabant (klusjesman) 31-01-1967 -- 13-08-2016

Wim Degeetere

Papa van Anke (oud-leerling) en Kobe (oud-leerling) 31-01-1970 -- 31-07-2016

Roza Delaere

Mémé van Jitse Declercq (K1A) 15-03-1942 -- 12-06-2016

Andries Wancour

Overgrootvader van Lore (3de lj), Lotte (Schaapjesklas) en Thibo (Schaapjesklas) Houthoofd 11-08-1927 -- 03-05-2016

Agnes Eeckhout

Mama van juf Roos Carron (1ste lj) 11-06-1932 -- 28-02-2016

Maria Decruy

Overgrootmoeder van Kobe (L2B, ARK12) en Rune Vandenbulcke (K3A) 26-07-1923 -- 27-02-2016

Norbert Vanroose

Opa van Merel Maselis (4de lj) ° 14-10-1944 -- 02-02-2016